Get Flash Player

Programeri Infostuda posetili u;enike IT smera

Infostud je jedna od najvećih internet kompanija u Srbiji koja je deo projekta organizacije Digitalna Srbija i koja se zalaže za transformaciju Srbije u digitalno društvo.

Tema o kojoj su razgovarali programeri Infostuda sa učenicima IT smera je bila Šta je to programer? odnosno kako se postaje programer i kako izgleda posao programera.

Učenike su najviše zanimale informacije vezane za same računare, kako programiraju igrice i uopšte kako izgleda posao programera.

Na samom kraju programeri Infostuda Silvester Kokai i Robert Hajnel su učenicima dali važne savete kako da postanu uspešni programeri i da budu uspešni u svom budućem poslu.

NEGOTINSKA GIMNAZIJA
www.negotinskagimnazija.edu.rs